ساعت 33 : 22>   -
 

  
Skip Navigation Links


اطلاعیه شماره 28 دوشنبه مورخ 30 دی ماه 98 صادر گردید

 

بیانیه سیاست حفظ حریم شخصی کاربران

 اداره کل هواشناسی کرمانشاه ، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت  استانداردهای مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها می‌داند.

  مشاهده صفحات وب‌سایت‌ ما نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد، اما برخی موارد از جمله ارائه خدمات بصورت الکترونیکی  و غیر حضوری مستلزم دریافت اطلاعات شخصی شما بوده  و پس از تحليل اطلاعات اين خدمات به شما ارائه مي‌گردد.

چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران
  
در صورتی که شما بخواهيد خدمتي را به صورت الكترونيكي دريافت نماييد و يا تمايل به ارسال نظرات و پيشنهادات خود به اين اداره را داشته باشيد ، بسته به نوع خدمت ، اطلاعاتي نظير ، نام ، نام خانوادگي ، كد ملي ، آدرس ، شماره همراه و....از شما دريافت مي‌شود. در فرم‌هاي الكترونيكي صرف نظر از فيلدهاي ستاره‌دار كه بايستي تكميل شوند ، اجباري در پر نمودن ساير فيلدها وجود ندارد. ( در برخي از خدمات نياز به بارگذاري فايل اسكن شده مي‌باشد.)

·         اداره کل هواشناسی کرمانشاه ، در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌باشد و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمی‏کند.

·        ما حفظ امنیت اطلاعات شخصی شما را امری بسیار جدی و مهم می دانیم و در  پرتال  خود از سیاستهای امنیتی و فناوري هايي استفاده مي‏کنيم که براي محافظت از اطلاعات شخصي طراحي شده‏اند.

·        همچنین از روشها و دستورالعملهای امنیتی سختی که قوانین حفظ حریم خصوصی کاربران به آنها نیاز دارد، پیروی مي‏کنيم. اين روشهاي محافظتي ذخيره سازي، استفاده و انتشار همه اطلاعات شما را دربر مي‏گيرد و از دسترسي و استفاده غير مجاز از اين اطلاعات جلوگيري مي‏کند.

·        در بخش پیوندها، پیوندهای  فعال به وب سایتهای دیگر وجود دارد که متعلق به سازمانها و شرکتهای دیگر هستند. این وب سایتها قوانین و کوکيهاي مختص خودشان را دارند که ما پيشنهاد مي کنيم قبل از استفاده از اين وب سايتها آنها را مطالعه کنيد.

·        اطلاعات جمع‌آوری شده از بازدیدکنندگان، صرفاٌ برای بهبود کیفیت خدمات و محتوای سایت مورد استفاده قرار می­گیرند و هیچ بخشی از اطلاعات شخصی‌ شما را بدون اطلاع و اجازه‌ی قبلی، با فرد یا مؤسسه‌ی دیگری در میان نخواهیم گذاشت.

 

 


 

 

تلفن گويا:

34211616

فاكس برگردان:

34211515

 

.:: کلیه حقوق این سایت متعلق به اداره هواشناسی استان کرمانشاه می باشد ::.

طراح و برنامه نویس : شهاب بیابانی