اداره کل هواشناسی کرمانشاه به منظور استفاده از ظرفیت فکری و نظرات ارزنده عموم شهروندان از طریق این صفحه اقدام به انتشار برخی از طرح ها و لوایح یا دستورالعمل های اداری مرتبط با حقوق افراد، پس از تایید پیش نویس و قبل از تصمیم نهایی، برای مدت دو هفته می نماید و پس از دریافت انتقادات سازنده مردمی نسبت به اصلاح اقدام مي ‏نمايد. بی‌شک نظرات و پیشنهادات شما نقش بسزایی در ترسیم نقشه راه هواشناسی استان کرمانشاه و بهبود ارائه خدمات خواهد داشت.


از کاربران محترم تقاضا می شود نظرات خود را در رابطه با موارد زیر اعلام نمایند:


1- با عنایت به لزوم گسترش شبکه انواع ایستگاههای هواشناسی استان در راستای ارتقاء کمی و کیفی انواع خدمات و با توجه به رو به اتمام بودن برنامه ششم، پیش نویس برنامه هفتم این اداره کل در خصوص توسعه شبکه ایستگاههای سینوپتیک، هواشناسی کشاورزی، و اقلیم شناسی در اختیار عموم مردم عزیز استان قرار می گیرد، خواهشمند است نقطه نظرات خود را با ذکر دلایل کافی از طریق بخش پیشنهادات به اطلاع اداره کل هواشناسی کرمانشاه برسانید.

2- با توجه به تغییر روش اطلاع رسانی هشدارهای جوی در هواشناسی با استفاده از سه رنگ و در سه سطح و همچنین قالب جدید نوشتاری خواهشند است نظرات خود را در رابطه با هرچه بهتر شدن این نحوه اطلاع رسانی از طریق بخش پیشنهادات اعلام نمایید.


ارتباط با اداره هواشناسی کرمانشاه

دسته مورد نظر (*)
موضوع (*)
نام و نام خانوادگی (*)
شماره تماس (*)
نشانی پست الکترونیک
حوزه کاری یا سمت
تحصیلات (*)
فایل ضمیمه حداکثر 10 مگابایت فایل زیپ
توضیحات
CAPTCHA
تغییر کد امنیتیخواندن کد امنیتی
 


کرمانشاه، بلوار شهید کشوری، جنب ترمینال شهید کاویانی، مرکزتحقیقات هواشناسی کاربردی

67158-کدپستی: 75696کرمانشاه - طراحی و برنامه نویسی شرکت طراحان تارنمای کرمانشاه